Biały napis ogłoszenia parafialne w tle ozdobny papier
  1. Dziś II Niedziela Męki Pańskiej, czyli Niedziela Palmowa – rozpoczynamy Wielki Tydzień.
  2. Także dzisiaj, 24 marca, obchodzimy w Polsce Narodowy Dzień Życia ustanowiony przez Sejm RP.
Biały napis ogłoszenia parafialne w tle ozdobny papier
  1. Nowenna – modlitwa za Ojczyznę w dniach od 16 do 24 marca o godz. 21:20.
  2. Podsumowanie rekolekcji parafialnych - dziękuję za liczny udział, ok. 100 osób codziennie uczestniczyło w rekolekcjach, smuci brak uczniów korzystających ze Spowiedzi Św. Wielkanocnej; dziękuje 3 osobom za pomoc w przyjęciu księży.

Biały napis ogłoszenia parafialne w tle ozdobny papier
  1. Zakończyły się rekolekcje szkolne; dziękuję wszystkim pomagającym, a szczególnie p. Sylwii.
  2. Wczoraj pożegnaliśmy ks. bpa Piotra Krupę, pomocniczego bpa seniora naszej diecezji. Skromnego Bpa żegnała pełna księży i świeckich katedra w Pelplinie.

Biały napis ogłoszenia parafialne w tle ozdobny papier
  1. Wczoraj tj. 04.03.2024 r. zmarł w szpitalu w Tczewie ks. Bp Piotr Krupa! Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie… Pogrzeb ogłoszono na sobotę 09.03 godz. 11:00.
  2. W związku z powyższym musimy zmienić nasze plany duszpasterskie:

Biały napis ogłoszenia parafialne w tle ozdobny papier
  1. Dziś uroczyście rozpoczynamy Wielki Post, jak usłyszymy to w modlitwie „nad darami”.
  2. Środa Popielcowa: dziękuję za liczną frekwencję i życzę wytrwania w postanowieniach. Na pomoc walczącym i poszkodowanym na Ukrainie zebraliśmy 850 zł.

Biały napis ogłoszenia parafialne w tle ozdobny papier
  1. Dziś (11.02.) obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Polecamy Panu Bogu wszystkich chorych przez ręce Matki Boskiej z Lourdes.
  2. Kiedyś przez „czterdziestogodzinne nabożeństwo” dziękowano za dar Eucharystii i przygotowywano się do Wielkiego Postu. Stąd też we wtorek będzie adoracja Najświętszego Sakramentu od 17:30 do 18:30 z okazją do Spowiedzi Św., a po adoracji Msza Św.