Grafika z napisem "Ogłoszenia parafialne"
  1. Dziś zakończenie oktawy Wielkiej Nocy i Niedziela Miłosierdzia Bożego. W rodzinach o godz. 15:00 odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Do puszek zbieramy dziś ofiary na cele charytatywne.
  2. Serdeczne „Bóg zapłać!” za ofiary na rozwój uniwersytetów i szkolnictwa katolickiego.
  3. Dziękuję dzieciom za przyniesione do Grobu Pańskiego skarbonki z ofiarami dla seniorów.

Grafika z napisem "Ogłoszenia parafialne"
  1. Gratuluję wszystkim, którzy przez praktykowanie postu, jałmużny i modlitwy dobrze przeżyli Wielki Post. Dziś radujcie się Paschą Pana!
  2. „Bóg zapłać!” wszystkim, dzięki którym tak pięknie wyglądają nasze kościoły w te największe święta.
  3. Dziękuję za zachowanie dyscypliny w przestrzeganiu przepisów sanitarnych. Będziemy w niedzielę i święta rozdawać maseczki z rezerw państwowych.

Grafika z napisem "Ogłoszenia parafialne"
  1. Dziś święcimy palmy na pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Rozpoczynamy tym samym Wielki Tydzień.
  2. Przypominam, że dziś ostatnia konferencja telewizyjnych rekolekcji dla dorosłych (TVP3, godz. 20:30). Zachęcam tym bardziej, że nie możemy odprawić rekolekcji parafialnych.
  3. Skarbonki na „jałmużnę postną” przynosimy w Niedzielę Wielkanocną i składamy przy Grobie Pańskim. Zebrane pieniądze mają być przekazane seniorom.

Grafika - Ogłoszenia
  1. We wtorek, 23 marca dzień Spowiedzi Wielkanocnej w naszej parafii wg następującego porządku:

16:30 – 17:00 w Sitowcu i w Sośnie dla dzieci i młodzieży

18:00 – 19:00 – w Sośnie dorośli i dzieci pierwszokomunijne

Grafika -ogłoszenia parafialne
  1. Dobrym znakiem postawy wielkopostnej jest coraz liczniejszy udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach – „Bóg zapłać!”.
  2. Dziękuję za pierwsze zbiórki na kwiaty i świece do Grobu Pańskiego.
  3. Przypominam o nowennie do św. Józefa.
  4. W Uroczystość Św. Józefa inaugurujemy modlitewnie Rok Świętego Józefa i Rok Rodziny.

Grafika -ogłoszenia parafialne
  1. Zbliżamy się do połowy Wielkiego Postu. Dziś w Liturgii Słowa Pan Bóg przypomina nam dekalog i upomina się o świątynię serca.
  2. Do puszek „Ad Gentes” zebraliśmy prawie 800 zł – dziękuję! SMS-y na ten cel też mogą być formą jałmużny postnej.
  3. Przypominam, że w marcu zbieramy się na sfinansowanie ubezpieczenia kościołów.