1. Dziś w naszej wspólnocie parafialnej dzień I Komunii Św. 12 dzieci przyjmie ciało Pana Jezusa.
  2. Dziękuję wszystkim za udział w XXIV Pieszej Pielgrzymce do MB Byszewskiej, szczególnie młodzieży, ale także służbom i rodzicom.
  3. Kandydatom do bierzmowania przypominam o „finiszu” przez modlitwę majową i codzienną Komunię Św.; próba śpiewu w piątek po nabożeństwie majowym, próba generalna z udziałem rodziców w poniedziałek, 15 maja o godz. 19:00.
  4. Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za pełne ochoty przygotowanie kościoła, a strażakom za czyste witraże.
  5. Gminne obchody Dnia Strażaka w ubiegłą sobotę rozpoczęły się w naszym kościele bardzo uroczystą Mszą Św. z towarzyszeniem orkiestry dętej.
  6. Biały tydzień kończymy w niedzielę na Mszy Św. o 8:00, a o 11:00 rocznica I Komunii Św. kl. IV dostarcza „9 I Piątków” na moje ręce.
  7. Zapowiedzi przedślubne: 2 (1x) i 1 (1x)