1. Dziś w Polsce ludzie wierzący obchodzą „Dzień Dziękczynienia” (puszki na budowę Kościoła Opatrzności Bożej w Warszawie).
  2. Trwa oktawa Bożego Ciała. Codziennie odprawiamy procesję eucharystyczną z sypaniem kwiatków.
  3. Składam gratulacje wszystkim zaangażowanym we wspaniałe przeżycie Bożego Ciała: dzieciom, młodzieży, strażakom, śpiewakom i służbie liturgicznej.
  4. We wtorek przypada 47. rocznica moich święceń kapłańskich – proszę o modlitwę!
  5. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała – tego dnia święcimy wianki.
  6. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – dzień modlitwy o uświęcenie kapłanów. Procesja z sypaniem kwiatków.
  7. W sobotę odpust parafialny Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Sumie o godz. 11:00 przewodniczyć będzie ks. Michał, proboszcz z Wąwelna. Proszę o pomoc w ugoszczeniu księży. Po mszy procesja z sypaniem kwiatków + słodka nagroda dla dziewczynek i chłopców.