1. Dziękuję Męskiej Róży Ż.R. za spotkanie w Byszewie - piękna, owocna modlitwa.
2. Bóg zapłać wszystkim czcicielom św. Jana Pawła II za udział we Mszy Św. w Jego święto w miniony wtorek.
3. W tym roku szkolnym I Komunia Św. przypadnie w dzień Zesłania Ducha Świętego dnia 31.05.2020 roku.
4. W związku z Mszą Św. na cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych proszę Rycerzy Kolumba o pomoc techniczną w przygotowaniu celebracji.
5. Skuteczna pomoc duszom zmarłych w dniach 1-8 listopada wymaga nawiedzenia cmentarza, ale nade wszystko stanu łaski uświęcającej, stąd okazja do Spowiedzi Świętej:
Sitowiec - środa od godz. 19:30;
Sośno - czwartek od godz. 16:00 do 18:00.
6. Od dziś można rezerwować sobie intencje mszalne na rok 2020.
7. Od Dnia Zadusznego zapraszam na "różaniec z wymieniankami" za duszę naszych bliskich, którzy mogą jeszcze doznawać cierpień czyśćcowych.