1. Dziękuję: za ofiary na rzecz misjonarzy: zabraliśmy ponad 700 zł oraz wsparcie parafialnego funduszu remontowego.
  1. W związku z epidemią odwołuję wyjazdy na Gorzkie Żale do Mąkowarska.
  1. Pod koniec Mszy Św. śpiewamy SUPLIKACJE, by Pan Bóg uchronił nas od epidemii koronawirusa.
  1. W Uroczystość św. Józefa (czwartek) po mszy wieczornej zarządzam przebłagalną Adorację Najświętszego Sakramentu będzie okazja do Spowiedzi Świętej, zakończenie o 21:00.
  1. Musimy spłacić wykonanie utwardzenia i wylania asfaltu na parkingu - po 60 zł od rodziny by wystarczyło!
  1. Kapłani, zakonnicy i siostry zakonne będą codziennie o 20:30 modlić się o powstrzymanie epidemii w Polsce. Proszę dołączyć do nas w swoich rodzinach i jako znak wystawić gromnicę w oknie.

Uwaga: we środę o godzinie 12:00 pogrzeb śp. Anny Szmelter „Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie...”