1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczynamy „tydzień powołaniowy”, tzn. kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
  2. Wczoraj (2 maja) odnowiliśmy Milenijny Akt Oddania Polski, a dziś o 11:00 na Jasnej Górze ks. Abp Stanisław Gądecki poświęci Polskę Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Najświętszej Maryi Pannie, Królowej Polski.
  3. W poniedziałek św. Floriana – modlimy się za naszych strażaków. Zapraszam na godz. 18:00. O 18:30 „majowe” w intencji OSP Sośno.
  4. W dniach od 6 do 8 maja o godz. 18:00 w kościele w Sośnie odbędą się (w grupach po 6 osób, z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa) spotkania liturgiczne dla kandydatów do bierzmowania.
  5. Odprawiajmy nabożeństwa majowe raczej w kościele po wieczornej Mszy Św.- zapraszam! Cieszę się i gratuluję pięknego przystrojenia świątków przydrożnych.
  6. Składam serdeczne podziękowania za dużą oglądalność transmisji Mszy Świętych oraz za wsparcie materialne parafii.