1. Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej: jako chrześcijanie wszystko zaczynamy „w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego”.
  2. Dziękuję:
  • za udział w „Moście Modlitewnym” w II Dzień Zielonych Świątek,
  • za kwiaty, życzenia i modlitwy z okazji 43. rocznicy moich święceń kapłańskich,
  • za udział w nabożeństwach czerwcowych.
  1. „Boże Ciało” – zgodnie z zaleceniem ks. Biskupa rezygnujemy z procesji ulicami miejscowości, o godz. 15:00 spotykamy się w kościele na adorację Najświętszego Sakramentu, będzie okazja do Spowiedzi Św.; proszę o udekorowanie jednego okna w swoim domu. U nas główne uroczystości o godz. 09:00 w Sitowcu. Zapraszam!
  2. Dziękuję za pomoc finansową w ubezpieczeniu kościołów i domu parafialnego.
  3. Przypominam, że na prośbę ks. Biskupa kolekta z 14 czerwca br. przeznaczona będzie na remont seminarium w Pelplinie.
  4. W I piątek miesiąca odwiedziłem z posługa kapłańską 11 zgłoszonych chorych z naszej parafii.