1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Będziemy modlić się w intencji misjonarek i misjonarzy, a za tydzień zbierzemy ofiary na misje. Hasło 94. Światowego Dnia Misyjnego brzmi:

„Oto ja, poślij mnie”.

2. Dziękuję wszystkim, którzy w dzień wyboru K. Wojtyły przybyli pod kapliczkę Matki Boskiej Fatimskiej. „Bóg zapłać!” za opiekę nad wszystkimi parafialnymi świątkami.
  3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na stypendia 648 zł, a wcześniej na Stolicę Apostolską przekazaliśmy 585 zł. Dziękuję wszystkim sponsorom.
  4. Bierzmowanym przypominam o możliwości nabycia płyty ze zdjęciami z uroczystości.
  5. Rozpoczęliśmy prace przy elewacji domu parafialnego. Dziękuję Panu Marszałkowi oraz Radnym Gminy za sfinansowanie tej inwestycji.
  6. Od jutra można rezerwować intencje mszalne na rok 2021.