1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi w kościele w Sośnie może przebywać 15 osób a w Sitowcu 7. Znów obowiązuje dyspensa Ks. Biskupa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Św. Od następnej niedzieli będziemy transmitować msze z naszego kościoła.
  2. Jak ogłaszałem 30 sierpnia br., przypominam, że nikt, nawet Ojciec Święty nie może nas zwolnić z życia sakramentalnego.
  3. Dziś zakończenie akcji modlitewnej „Różaniec do granic Nieba”. Proszę odmówić różaniec w gronie rodzinnym o ustanie pandemii.
  4. Dzieci po I Komunii Św. nie tracą I piątku z października. Drugim z serii „dziewięciu” będzie ten w grudniu.
  5. We środę, w Narodowe Święto Niepodległości Msze Św. jak w niedzielę. Po każdej mszy śpiewamy suplikacje.
  6. Za tydzień odbędzie się zbiórka do puszek na „Pomoc Kościołowi w potrzebie”. Zapomniałem ogłosić ją w ubiegłym tygodniu! Można także wpłacać ofiary na konto parafialne, informując o celu wpłaty.
  7. Narodziła się oddolna inicjatywa ekstremalnej, bo całodobowej, ADORACJI Najświętszego Sakramentu. Zapisały się osoby, które będą od wieczornej Mszy Św. w sobotę do porannej w niedzielę czuwać godzinę przed Panem. O północy odprawię pierwszą niedzielną Mszę Św. Zapisy na adorację przyjmuje p. Krzysztof Miller. Zaczynamy więc 14 listopada o godz. 19:00, zaraz po Mszy Św.!
  8. Dziękuję za modlitwy oraz gotowe posiłki i zakupy, jakie znajdowałem na progu plebanii. We wtorek o godz. 18:00 pierwsza Msza Św. po kwarantannie, zapraszam!