1. Dziś „niedziela dobroczynności” (błogosławi nam z nieba św. Mikołaj, bp): składka na Stolicę Apostolską; puszki na pomoc Polakom na Wschodzie
  2. Adwent w oczach dzieci to roraty. Jak było w I tygodniu adwentu? Najsłabiej wypadły klasy VII, zaraz za nimi VI. Gratuluję młodzieży z klasy VIII. Roraty wtorkowe dla seniorów wypadły przeciętnie - nie pojmuję?! Dziękuję rodzicom towarzyszącym swoim dzieciom podczas nabożeństw. Zachowujemy porządek rorat z minionego tygodnia.
  3. Od następnej niedzieli w kruchcie kościoła wyłożone będą listy, by zapisywać się na Pasterki oraz na msze w Uroczystość Bożego Narodzenia. Pierwsze drzwi kościoła będą w tym celu otwarte cały dzień.
  4. Przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa w drugiej połowie tygodnia zaniesiemy do domów świece i opłatki. Z ofiar opłatkowych zakupimy choinki i potrzebne dekoracje.
  5. W piątek otrzymałem wyniki badań krwi w związku z przejściem Covid-19. Organizm wytworzył antyciała, w związku z powyższym nie jestem zagrożeniem dla kontaktujących się ze mną. Z tego powodu pragnę we środę odwiedzić chorych z posługą eucharystyczną. Początek ok. godz. 10:30.