1. W czwartek zakończyło się nasze wspólne kolędowanie. Decyzją Parafian połowa spotkań, modlitw i błogosławieństw miała miejsce w kościele, a połowa w „kościółkach domowych”. Dziękuję za gościnę i ofiary, a także zatroskanie o sprawy Kościoła. W niektórych kopertach były miłe dedykacje, dziękuję.
  2. Prawie 30 rodzin złożyło się na ogrzewanie świątyni, dlatego też mamy ciepło w kościele.
  3. We wtorek rozpoczynamy „Tydzień powszechnej modlitwy o jedność chrześcijan”. Za udział w nabożeństwie i zakończeniu (25.01.br.) można zyskać odpust zupełny.
  4. Część dzieci wraca od poniedziałku do szkoły, ale do normalności jeszcze daleka droga. Nie wolno jednak załamywać rąk!

Uwagi i wskazania:

1. Poczyniliśmy wstępne ustalenia z p. Katechetą w sprawie klas III.
  2. Kandydaci do bierzmowania otrzymają za tydzień w kościele deklaracje włączenia się w formację.
  3. Nowy Rok, który nałożył się na I piątek miesiąca, przeszkodził niektórym w praktykowaniu „9-ciu I piątków”. Uwrażliwiam rodziców dzieci klas IV.
  4. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego. W domach połóżmy Biblię rodzinną na centralnym miejscu.