1. Rozpoczynamy kolejny miesiąc; papieska intencja modlitewna…
  2. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego! Msze jak w tzw. „święta zniesione”. O godz. 18:00 przychodzą dzieci z kl. III z obojgiem rodziców – poświęcimy świece pierwszokomunijne.
  3. Dziś zbieramy „do puszek” ofiary dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji. Proszę o hojność!
  4. W tygodniu:

- w I Czwartek Miesiąca modlimy się o powołania, a od 17:30 Sp. Św. dla kandydatów do bierzmowania,
- w I Piątek Miesiąca odwiedziny chorych od 10:00; okazja do Sp. Św. w Sitowcu od 15:40, a w Sośnie od 17:00; adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji ochrony przed skutkami Covid-19 od 20:00 do 21:00,
- w I Sobotę Miesiąca przed mszą nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

  1. W sobotę (6 lutego), w kaplicy św. Maksymiliana od godz. 1000 egzamin dla kl. III z katechez o przykazaniach Bożych, które są niezbędne do samodzielnego robienia rachunku sumienia, oraz z Małego Katechizmu.