1. Dziękuję za liczny udział w Święcie Ofiarowania Pańskiego. Wielu pamiętało o przyniesieniu świec.
  2. Nadzieja zagościła w moim sercu – rodzice towarzyszą swoim dzieciom w drodze do I Spowiedzi i Komunii Świętej – tak trzymać, a zrealizujemy wszystko w planowanych terminach.
  3. Do sprawozdania rocznego: przejrzałem wpłaty na konto parafialne i „Bóg zapłać!” za ofiary kolędowe, na kościół i inne.
  4. Dziękuję za skorzystanie ze Spowiedzi Św. oraz udział w Adoracji I-piątkowej.
  1. Dziś w całej diecezji zbieramy do puszek ofiary dla mieszkańców Kasparusa, by mogli odbudować spalony 30 grudnia ub. roku kościół.
  2. Za tydzień kolekta na remont budynku Seminarium Duchownego w Pelplinie. Ks. Biskup dziękuje za ubiegłoroczne ofiary.
  3. 11 lutego (czwartek) we wspomnienie Matki Boskiej z Lourdes przypada Światowy Dzień Chorego – pamiętajmy w modlitwach szczególnie o chorych na Covid-19