1. Dziś święcimy palmy na pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Rozpoczynamy tym samym Wielki Tydzień.
  2. Przypominam, że dziś ostatnia konferencja telewizyjnych rekolekcji dla dorosłych (TVP3, godz. 20:30). Zachęcam tym bardziej, że nie możemy odprawić rekolekcji parafialnych.
  3. Skarbonki na „jałmużnę postną” przynosimy w Niedzielę Wielkanocną i składamy przy Grobie Pańskim. Zebrane pieniądze mają być przekazane seniorom.
  4. Dziękuję za zbiórkę na kwiaty i świece do Grobu Pańskiego. W tym roku ceny kwiatów są znacznie wyższe!
  5. W związku ze wzrostem liczby zakażeń odwołuję odwiedziny u naszych chorych i starszych.
  6. Obchody TRIDUUM PASCHALNEGO:
  7. Wielki Czwartek

17:00 - Msza Św. Wieczerzy Pańskiej

20:00 - 21:00 - Adoracja przy Ciemnicy

19:00 - Msza Św. Wieczerzy Pańskiej

20:00 - 22:00 - Adoracja przy Ciemnicy

15:00 - Liturgia Męki Pańskiej

20:00 - 21:00 - Adoracja przy Grobie Pańskim

17:00 - Liturgia Męki Pańskiej

18:00 - 24:00 - Adoracja przy Grobie Pańskim

Wielka Sobota

15:30 - Święcenie pokarmów

17:00 - Święcenie pokarmów

10:00 - 20:30 - Adoracja przy Grobie Pańskim

Wielkanoc:

Porządek Mszy Św. został podany w zestawieniu „intencje mszalne”!

Uwaga! W każdy z wymienionych wyżej dni można zyskać odpust zupełny za udział w Liturgii pod zwykłymi warunkami.

8. W Niedzielę Wielkanocną transmitować będziemy Eucharystię o godz. 7:30
  9. W Poniedziałek Wielkanocny (II Święto) Msze Św. jak w zwykła niedzielę. Nie sporządzamy list wiernych. W kościele będą uczestniczyć osoby, które przyjdą wcześniej oraz ci, którzy zamówili intencję mszalną.