1. „Wielka radość z wielkiej chwały Bożej” – tak możemy skomentować Boże Ciało w Sośnie. Dziękuję wszystkim i przypominam, że będąc w stanie łaski uświęcającej, za pobożny udział w procesji eucharystycznej zyskujemy odpust zupełny.
  2. Codziennie wieczorem (do soboty włącznie) w połączeniu z nabożeństwem czerwcowym procesja eucharystyczna.
  3. Bierzmowanie: po analizie notatników i zaangażowania w katechezę 5 osób jest zagrożonych niezaliczeniem roku. Zatem czerwiec jest ostatnią szansą dla ich dobrej woli i dawanego świadectwa.
  4. We czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała – święcimy przyniesione do kościoła wianki z ziół.
  5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z okazji 100. rocznica Poświęcenia Narodu Polskiego Sercu Jezusa odnawiamy akt poświęcenia.
  6. W sobotę Odpust Niepokalanego Serca Maryi, główne uroczystości o godz. 11:00 pod przewodnictwem ks. neoprezbitera Tomka Jaskuły.
  7. Składam serdeczne „Bóg zapłać!” za ofiary na fundusz remontowy.