1. Dziękuję gorąco wszystkim za udział w odpuście parafialnym i skorzystanie z błogosławieństwa ks. neoprezbitera T. Jaskuły.
  2. W piątek zakończenie roku szkolnego – będziemy dziękować (dzieci i rodzice) za trudny i oby ostatni taki rok edukacji; w Sitowcu we czwartek o 16:30, a w Sośnie w piątek, zaraz po rozdaniu świadectw, o 10:30, przedszkolaki zapraszamy na nawiedzenie Najświętszego Sakramentu…
  3. Wczoraj nasza młodzież wzięła udział w mitingu młodych o nazwie „Przystań” w Pelplinie.
  4. W miniony piątek z delegacją parafialną wzięliśmy udział w pogrzebie ks. Eugeniusza Cebulskiego urodzonego w Sitowcu. Uroczystość miała miejsce we Wrocławiu, w katedrze prawosławnej.
  5. We czwartek obchodzimy Uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela.
  6. Dziś zaległa zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej .
  7. W gablotce zostało wywieszone nasze zobowiązanie wynikające z ubezpieczenia kościołów i plebanii. Do końca czerwca musimy przesłać do Kurii 1550 zł.