1. Dziś, w drugą niedzielę miesiąca zbieramy ofiary na fundusz remontowo-inwestycyjny.
  2. Zrezygnowaliśmy z usług firmy TOI TOI. W miejscu dawnego WC postawimy nowy, gdy uzbieramy potrzebne fundusze.
  3. Rozpoczęliśmy remont werandy przy plebanii. Po 20 latach deski z daglezji wymagają przeszlifowania i przesączenia specjalnymi środkami, a następnie dwukrotnego pomalowania.
  4. Dożynki parafialne – dzień dziękczynienia za zbiory to niedziela 28 sierpnia na Mszy Św. o godz. 11:00. Wieńce – korony żniwne przygotowują w tym roku wyznaczone trasy z Sośna i Zielonki oraz Sitowca.
  5. Za tydzień Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Maryja przypomina nam, jakie zaproszenie ma Pan Bóg dla każdego z nas.