1. Dziś kończymy Tydzień Misyjny, słuchając orędzia papieża Franciszka oraz składając ofiary, by wspomóc polskich misjonarzy i misjonarki.
  2. W tygodniu modliliśmy się na różańcu za misje. Szczególnie dziękuję najmłodszym dzieciom za prowadzenie modlitwy.
  3. Nie udało się zebrać „ósemki” młodzieży na diecezjalne spotkanie kolędników misyjnych w Pelplinie, szkoda! W tygodniu katecheta zbierze indeksy kandydatów do bierzmowania.
  4. Bardzo serdecznie dziękuję pani Justynie za wystrój kościoła na Święta Zmarłych.
  5. Zbieramy ofiary na ogrzewanie kościoła. „Bóg zapłać!” za pierwsze wpłaty.
  6. Zapraszam do udziału w modlitwach za zmarłych (jednorazowe wymieniani) w dniach od 1 do 8 listopada br.
  7. Przypominam o możliwości zyskania odpustu zupełnego za pobożne nawiedzenie cmentarza, gdy jesteśmy w stanie łaski uświęcającej.
  8. W tygodniu przypada I Piątek Miesiąca: przed południem odwiedziny chorych, od 17:00 do 18:00 w Sośnie okazja do Spowiedzi Św.