1. Gratuluję wszystkim, którzy uczestniczyli w środę w dniu łaski i miłosierdzia.

2. Roraty: nie można pochwalić rodziców za towarzyszenie dzieciom, szczególnie w porannych roratach.

3. W związku z ograniczeniami „pandemicznymi” (30% stanu w pomieszczeniach publicznych) od świąt należy posiadać przy sobie certyfikat.

4. W odpowiedzi na wolę Parafian w noc wigilijną będzie dodatkowa Msza Św. o godz. 20:00.

5. Do południa 24.12. br. proszę tzw. trasy kolędowe o przekazanie informacji dotyczącej formy tegorocznej kolędy. Przypominam o duchowym sensie i charakterze nawiedzenia naszych domów…

6. Kandydaci do bierzmowania zorganizują się w zespół przygotowujący paczki dla ubogich i zespół kolędników misyjnych.

7. Bardzo dziękuję paniom z IV Róży ŻR za super frekwencję na Mszy Św. dla uczczenia swojego patrona, św. Jana Apostoła oraz za spotkanie na plebanii.

8. „Bóg zapłać!” za wszelkie ofiary. W środę zatankowaliśmy 220 litrów ropy na ogrzewanie kościoła