1. Składam serdeczne „Bóg zapłać!” wszystkim za wszelkie formy zaangażowania w życie parafialne a także za znaki życzliwości dla mnie osobiście.
  2. Proszę przyjąć najlepsze życzenia: „Niech Boża Dziecina Wam błogosławi, czyli uszczęśliwia, a Wy każdego dnia pozwólcie się Bogu uszczęśliwiać”.
  3. Z powodu niskich temperatur odwołuję spotkanie przy żłóbku w II Święto.
  4. Spotkania kolędowe w kościele dla mieszkańców zgłoszonych tras kolędowych wg porządku podanego w zestawie intencji mszalnych.
  5. Serdecznie zapraszam w wieczór sylwestrowy na mszę i adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 16:00.
  6. W Nowy Rok, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki msze w godz. 11:00, 16:00 i 18:00. Przypominam o obowiązku bycia tego dnia w kościele.
  7. Rodziny odprowadzające kolędę w kościele przynoszą naczynka do wody święconej, by dokończyć obrzędu błogosławieństwa w swoich domach.