1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Zachęcam do zrobienia postanowień abstynenckich oraz do modlitwy – adoracji Najświętszego Sakramentu w poniedziałek i wtorek po Mszy Św. wieczornej.
  2. W środę Popielec. Od posypania głów rozpoczynamy Wielki Post. Msze Św. jak w „święta zniesione”.
  3. Przypominam, że w Popielec całą dobę obowiązuje post ścisły. Łagodzą go nieco ramy wieku dziecięcego i starczego.
  4. Od tego miesiąca odwiedziny chorych będą w I Czwartek Miesiąca.
  5. W piątek okazja do Spowiedzi Św. w tradycyjnych godzinach. Tak w Sitowcu, jak i w Sośnie po mszy nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  6. Jako duchowe przygotowanie do Światowego Spotkania Rodzin w Rzymie zapraszam na adorację od 20:00 do 21:00. Ponawiam szczególne zaproszenie dla Rodziców dzieci komunijnych.
  7. W niedzielę Gorzkie Żale o godz. 11:00.