1. Z Papieskich Dzieł Misyjnych przyszło podziękowanie dla „kolędników misyjnych”. Pod koniec mszy rozdam przysłane pamiątki.
  2. Zebraliśmy na „pomoc Ukrainie” rekordową sumę 4 159,50 zł. Teraz potrzebna jest modlitwa i post i to ekstremalny!
  3. Odpust zupełny: za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach pod zwykłymi warunkami.
  4. Za tydzień tradycyjna zbiórka do puszek na misjonarzy polskich (II Niedziela Wielkiego Postu – „Ad Gentes”).
  5. Ekstremalna Droga Krzyżowa – otrzymaliśmy zaproszenie z parafii koronowskiej na nocną Drogę Krzyżową. W dobie wojny trzeba większej ofiary duchowej. Szczegóły w gablotce.
  6. Jutro konferencja z p. katechetą celem ustalenia dalszej formacji kandydatów do bierzmowania I Komunii Św.