1. Przeżywamy oktawę Bożego Ciała. Codziennie o 18:00 Msza Św. a po niej procesja eucharystyczna.
  2. Pragnę wrócić do Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Niech Bóg błogosławi i ześle potrzebne łaski wszystkim, którzy tak pięknie przygotowali ołtarze i trasę procesji oraz w sposób czynny i modlitewny wzięli udział w procesji.
  3. Z radością informuję, że trójka dziewcząt z naszej parafii wzięła udział w młodzieżowym spotkaniu o nazwie „Przystań”. Odbyło się ono w Pelplinie.
  4. Zakończenie oktawy przypada w tym roku w Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela (czwartek, 23 czerwca). Przynosimy do pobłogosławienia wianki.
  5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zachęcam do udziału. Jest to dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. Można zyskać odpust zupełny.
  6. W sobotę tradycyjnie przypada nasz odpust parafialny Niepokalanego Serca Maryi. Sumę o godz. 11:00 w intencji wszystkich parafian celebrować będzie kustosz sanktuarium w Byszewie, ks. dr Stefan Adrich.
  7. Msze Św. dziękczynienia za kończący się rok szkolny odbędą się w następującym porządku:
  • dla Sośna: czwartek, godz. 12:00,
  • dla Sitowca: piątek, godz. 08:20.
  1. Dziękuję za ofiary na prace remontowe i proszę o pomoc w ugoszczeniu księży w odpust parafialny.