1. Adwentem rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny. Katolicy w Polsce rozważać będą nową tematykę, która ma ubogacić naszą wiarę.

Temat: „Wierzę w Kościół Chrystusowy”.

1. Podstawową praktyką, nie tylko dla dzieci, jest udział we mszy roratniej! Rodzice i dziadkowie pomogą przygotować lampiony. Od poniedziałku rozpoczynamy udział w konkursie roratnim: patron – św. Joachim, dziadek Pana Jezusa.
  2. W I Piątek Miesiąca od 17:00 do 18:00 okazja do Spowiedzi Św. u x. Misjonarza z Górki Klasztornej. Roraty w Sitowcu o 16:00, a w Sośnie o 18:00.

Chorych odwiedzę w poniedziałek, 5 grudnia br.

1. W dzień mojego Patrona (we środę) proszę o modlitwę w intencji mojego powrotu do zdrowia i potrzebne łaski.
  2. Za tydzień, jak co roku, puszki na świąteczną pomoc dla Rodaków za wschodnią granicą!