1. Składam podziękowania tym, którzy uczcili w poniedziałek św. Józefa oraz w sobotę wzięli udział w Uroczystości Zwiastowania Pańskiego i spowiedzi wielkanocnej.
  2. Serdeczne „Bóg zapłać!” za pomoc w organizacji dnia spowiedzi, dary spożywcze i pracę na plebanii.
  3. Ponownie zachęcam w nawiązaniu do 25.03. do duchowej adopcji dziecka poczętego.
  4. Dziękuję wszystkim, którzy pamiętają, że w marcu zbieramy na ubezpieczenie kościołów i plebanii.
  5. Napływają ofiary zbierane z tras kolędowych na kwiaty i świece do Grobu Pańskiego – „Bóg zapłać!”
  6. We środę, 5 kwietnia br. egzamin dzieci z kl. III, przygotowujących się do I uroczystej Spowiedzi Św.
  7. Młodzież proszę o zgłaszania się na wyjazd do Kościerzyny w Niedzielę Palmową. Zgłoszenia u p. Katechety.