Biały napis ogłoszenia parafialne w tle ozdobny papier
  1. Wczoraj w sobotę, zakończyliśmy peregrynację ikony Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Sitowcu. Dziękuję za udzielenie gościny Maryi. Nasz wędrowny „ołtarzyk” z ikoną odebrała rodzina z Zielonki.

Biały napis ogłoszenia parafialne w tle ozdobny papier
  1. Dziękuję wszystkim, którzy modlitewnie przeżyli I Czwartek, Piątek i Sobotę nowego miesiąca.

Biały napis ogłoszenia parafialne w tle ozdobny papier
  1. Dziś po sumie poświęcenie odrestaurowanej figury Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sitowcu – zapraszam na krótkie nabożeństwo.

Biały napis ogłoszenia parafialne w tle ozdobny papier
  1. Dziś w naszej wspólnocie parafialnej uroczystość wczesnej Komunii Św. Módlmy się za tych troje dzieci i ich rodziców.
  2. Jutro uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela. Zapraszam na msze w Sitowcu i Sośnie.

Biały napis ogłoszenia parafialne w tle ozdobny papier
  1. Liturgia słowa dzisiejszej niedzieli kieruje nas ku Panu Bogu, który jest dawca i panem życia.
  2. Łączmy się chociaż duchowo z dzisiejszymi „marszami dla życia i rodziny”…

Biały napis ogłoszenia parafialne w tle ozdobny papier
  1. Składam serdeczne „Bóg zapłać!” za pomoc w organizacji odpustu parafialnego tak służbie liturgicznej, jak i wszystkim Parafianom zaangażowanym w przygotowanie poczęstunku. Osobne podziękowanie za uszycie nowych flag dla kościoła.