Biały napis ogłoszenia parafialne w tle ozdobny papier
  1. Wracając do ubiegłego tygodnia, dziękuję:

- za uczczenie Maryi, Matki Kościoła,

- za całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań.

Biały napis ogłoszenia parafialne w tle ozdobny papier
  1. Dziś, w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego przeżywamy w naszej wspólnocie parafialnej I Komunię Świętą kolejnego rocznika dzieci. Dziękuję Rodzicom za piękne przygotowanie świątyni.
  2. Dziękuję za ofiary na ubezpieczenie kościołów i domu parafialnego.

Biały napis ogłoszenia parafialne w tle ozdobny papier
  1. Jubileuszowa XXV piesza pielgrzymka do sanktuarium w Byszewie zgromadziła 45 piechurów, a drugie tyle dotarło samochodami na Mszę Św. „Bóg zapłać!” wszystkim współorganizatorom.
  2. Dziękuję za liczny udział w uroczystościach „3 maja” i przyjęte Komunie Św. w intencji Ojczyzny.
Biały napis ogłoszenia parafialne w tle ozdobny papier
  1. W tym roku po raz XXV wyruszamy 1 maja do Matki Boskiej w Byszewie. Jeśli dotąd nie pielgrzymowałeś, tym bardziej zaplanuj udział w pielgrzymce młodych duchem i wiarą. Wymarsz Sosna o 08:00.

Biały napis ogłoszenia parafialne w tle ozdobny papier
  1. Dziś, w Niedzielę Dobrego Pasterza, po raz 61 zaczynamy tydzień gorącej modlitwy o nowe, święte powołania kapłańskie i zakonne pod hasłem: „Czyńcie wszystko, cokolwiek wam powie mój Syn”.

Biały napis ogłoszenia parafialne w tle ozdobny papier
  1. Dziś rozpoczynamy XVI Tydzień Biblijny, a dzisiejsza niedziela jest po raz 8. Dniem Narodowego Czytania Pisma Świętego.
  2. Wczoraj wszystkie dzieci z kl. III przystąpiły do Sakramentu Spowiedzi – dziękuję osobom wspierającym je.