1. Zakończyły się rekolekcje szkolne; dziękuję wszystkim pomagającym, a szczególnie p. Sylwii.
  2. Wczoraj pożegnaliśmy ks. bpa Piotra Krupę, pomocniczego bpa seniora naszej diecezji. Skromnego Bpa żegnała pełna księży i świeckich katedra w Pelplinie.
  3. Dziś, w niedzielę „laetare” rozpoczynamy rekolekcje parafialne. Witamy serdecznie ojca rekolekcjonistę, x.Pawła. Wypraszaliśmy i wypraszamy moce Ducha Św. na ten święty czas.
  4. Zapraszam na ekstremalną Drogę Krzyżową organizowaną przez parafię Wałdowo: 16.03., początek godz. 17:30.
  5. Przewodniczący Episkopatu Polski, ks. abp St. Gądecki zaniepokojony sytuacją ataku na życie i wychowanie wzywa do nowennowej (9 dni) modlitwy za Ojczyznę (od 16.03. do 25.03., o godz. 21:20).