1. Dziękuję wszystkim (najpierw dzieciom) za liczny udział w „procesji różańcowej” za Polskę i jej szczęśliwą przyszłość.
  2. Dziś przypada XXIII Dzień Papieski, przeżywamy go w łączności z papieżem Franciszkiem. 45 lat temu kard. Wojtyła został papieżem. Sponsorujemy dziś stypendia dla młodzieży.
  3. Także dzisiaj wspieramy modlitwą rodziców, którzy utracili dziecko - Dzień Dziecka Utraconego. Z tej okazji jutro w Więcborku o 13:00 Msza Św. z pochówkiem dzieci martwo urodzonych.
  4. We wtorek przy kapliczce MB Fatimskiej o godz. 16:30 msza i różaniec. (obowiązkowo uczestniczy kl. VII).
  5. W środę z okazji św. Łukasza o 18:00 msza „patronalna” III Róży ŻR i nabożeństwo różańcowe. Po wszystkim zapraszam na plebanię.
  6. W czwartek o 18:00 „połowinki” dla kl. IV połączone z poświęceniem kielichów. Proszę, by dzieciom towarzyszyli rodzice.
  7. W sobotę wyjazd do Pelplina na Kongres Misyjny Dzieci. W tym czasie w Sośnie cały dzień „Most Modlitewny” z naszym seminarium.