1. W tym roku po raz XXV wyruszamy 1 maja do Matki Boskiej w Byszewie. Jeśli dotąd nie pielgrzymowałeś, tym bardziej zaplanuj udział w pielgrzymce młodych duchem i wiarą. Wymarsz Sosna o 08:00.
  2. W Uroczystość Matki Boskiej Królowej Polski i w Narodowe Święto 3 Maja rozpoczynamy peregrynację (nawiedzanie) rodzin i samotnych kopią starożytnej ikony Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Na mszy za Ojczyznę o 11:00 przekażemy ołtarzyk z obrazem rodzinie z ul. Kamińskiego.
  3. W niedzielę, 5 maja na mszy o godz. 11:00 dzieci wraz z rodzicami obchodzą rocznicę I Komunii Św. Proszę dostarczyć dzienniczek z 9-ma I Piątkami Miesiąca.
  4. W I Czwartek Miesiąca okazja do Spowiedzi Św. od godz. 17:00; przed południem odwiedziny chorych.
  5. Maryjny miesiąc rozpoczynamy „majowym” 1 maja o 18:00 – zapraszam!