1. Jubileuszowa XXV piesza pielgrzymka do sanktuarium w Byszewie zgromadziła 45 piechurów, a drugie tyle dotarło samochodami na Mszę Św. „Bóg zapłać!” wszystkim współorganizatorom.
  2. Dziękuję za liczny udział w uroczystościach „3 maja” i przyjęte Komunie Św. w intencji Ojczyzny.
  3. Tego dnia rozpoczęliśmy peregrynację Ikony Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Przeniesienie do kolejnej rodziny najlepiej przed Apelem Jasnogórskim.
  4. We wtorek i środę rodzice przygotowują kościół na uroczystość I Komunii Św. W sobotę od 10:00 Spowiedź Św. dla dzieci, rodziców i uczestników ww. uroczystości.
  5. Z pieniędzy za miejsca w ławkach finansujemy ubezpieczenie kościołów i plebanii – „Bóg zapłać!”
  6. Za tydzień Wniebowstąpienie Pańskie. Suma o godz. 10:30 jest zarezerwowana dla uroczystości pierwszokomunijnej.
  7. Pamiętajmy o nabożeństwach majowych.